EMAIL

biuro@afeg.pl

Telefon

+ 48 727 901 266

Adres

ul. 11 Listopada 19,
08-110 Siedlce

Plazmowanie materiałów

Posiadamy możliwość obróbki w reaktorze nisko temperaturowym plazmy która potrafi zmieniać strukturę metali i innych materiałów do 1cm w głąb. Uporządkowanie struktur materiału do 10 mm w głąb materiału potrafi zwiększyć wytrzymałość i użyteczność, długość czasu pracy nawet o kilka set procent. Przekłada się to na wydłużeniu czasu pracy na matrycach, sitach, węglikach spiekanych.

Agencja FEG zajmuje się wdrożeniem innowacyjnych metod wykorzystujących plazmę w modyfikacji materiałów takich jak: stal, stopy metali, materiały spiekane, powłoki ścierne oraz roztwory wodne.

Technologia Metal Plasm TM, umożliwia poprawienie właściwości tribologicznych i zwiększenie trwałości poszczególnych elementów. Stosujemy z powodzeniem obróbkę między innymi dla: młynów, form, narzędzi tokarskich, pługów, części samochodowych i kolejowych.

Realizujemy na zamówienie obróbkę metali, stopów metali mającą na celu głównie zwiększenie trwałości. Obrabiane metale cechują się większą wytrzymałością na zużycie. Każde zamówienie to indywidualnie dobrane parametry. Nasze Know – How to obróbka Metal Plasm TM jako proces technologiczny przeprowadzany w niskich temperaturach, modyfikujący strukturę wewnętrzną materiału sięgając w głąb do 10 mm, nie powodując naprężeń, tylko je usuwając. Głębokość obrabiania zależy od materiału, warunków oraz indywidualnych parametrów.

Nasze możliwości: Obróbce w reaktorze poddajemy narzędzia/przedmioty mieszczące się w komorze o wymiarach: 1200 x 800 x 600 mm. Przygotowujemy już komorę o wymiarach: 2000 x 1500 x 1500 mm oraz o wymiarach fi 2000 mm do obróbki matryc dla granulatorów.

ZWIĘKSZANIE TRWAŁOŚCI:

KORZYŚCI:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wyślij maila lub zadzwoń pod nr 727 901 266