EMAIL

biuro@afeg.pl

Telefon

+ 48 727 901 266

Adres

ul. 11 Listopada 19,
08-110 Siedlce

Serwis agregatów prądotwórczych

Wiemy, jak istotne jest zapewnienie wydajnej, nieprzerwanej pracy każdego przedsiębiorstwa zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem. W trosce o Twoje bezpieczeństwo, jak również o bezpieczeństwo Twojego Klienta oferujemy profesjonalną opiekę serwisową dla elektrycznych agregatów prądotwórczych.

Dbamy o utrzymanie twoich agregatów w pełnej gotowości do pracy.
Zostań z nami! - Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Utrzymujemy w pełnej gotowości do pracy agregaty w okresie gwarancyjnym, jak również przez pozostały czas eksploatacji urządzenia. Globalna sieć wsparcia technicznego elektrycznego agregatu prądotwórczego, wiedza know-how oraz dostęp do części zamiennych, pozwala nam działać szybciej i skuteczniej.

Naprawa agregatów prądotwórczych: szybka reakcja doświadczonego zespołu

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest naprawa zespołów prądotwórczych w Warszawie, czy w jakiejkolwiek innej części Polski, nasz serwis pozostaje do Państwa dyspozycji. Szukając serwisu agregatów prądotwórczych, na przykład, w mazowieckim – warto zaufać serwisowi Agencji FEG.

Dlaczego? Zespół wykwalifikowanych pracowników pracuje dla Klientów przez całą dobę. Mamy świadomość tego, jak ważne jest, by serwis agregatów prądotwórczych na Mazowszu, Śląsku i na pozostałych obszarach Polski pozwalał na szybką reakcję, więc zatroszczyliśmy się o dużą liczbę oddziałów serwisowych działających w różnych regionach kraju przy współpracy z nami.

Wszędzie tam, gdzie liczy się czas

Obejmujemy opieką serwisową obiekty komercyjne, takie jak: elektrociepłownie, zakłady przemysłowe, obiekty sportowe, galerie handlowe, banki, biurowce – czyli wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa jakość oferowanych usług przy gwarantowanym, stałym bezpieczeństwie energetycznym.

Czas to pieniądz, dlatego wspieramy również lokalne przedsiębiorstwa wydobywcze i produkcyjne, niwelując ogromne straty wywołane przez przestoje energetyczne.

Agregaty prądotwórcze pod opieką specjalistów

Nasz serwis agregatów prądotwórczych zajmuje się zarówno naprawami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi. Prowadzimy w Polsce aż dwa magazyny przechowujące potrzebne części zamienne. Dokładamy starań, by cena usług realizowanych przez nasz serwis agregatów prądotwórczych była konkurencyjna z punktu widzenia Klientów. Jesteśmy przedstawicielem elektrycznych agregatów prądotwórczych, dzięki czemu w swojej ofercie posiadamy także części zamienne. Dodatkowo posiadamy partnerów z doskonale wyposażonymi warsztatami naprawczymi.

W trosce o komfort Klientów, świadczymy usługi serwisowe w ramach umów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nad agregatami czuwa zespół doświadczonych i doskonale przygotowanych specjalistów. Serwis agregatów prądotwórczych na mocy długoterminowego kontraktu to znakomite rozwiązanie, jeśli Klientowi zależy na sprawnym działaniu urządzeń i profesjonalnej opiece technicznej.

Jeżeli szukasz serwisu agregatów prądotwórczych w woj. mazowieckim lub innych częściach Polski, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Działalność na terenie całego kraju, możliwość sprawnego zamówienia części zamiennych elektrycznych agregatów prądotwórczych i przede wszystkim zespół doświadczonych, zorientowanych na zaspokojenie potrzeb Klienta pracowników – serwis Agencji FEG to pewność, że agregaty znajdują się pod doskonałą opieką.

ZGŁOSZENIA

Zgłoś swój agregat do serwisu